NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Dėl situacijos Priekulėje kreipiamasi į Lietuvos pašto vadovybę

Kategorija:

Miestas:
Reaguodami į gyventojų nusiskundimus, Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas kartu su vicemere Violeta Riaukiene lankėsi Priekulės mieste esančiame Lietuvos pašto skyriuje.
Gyventojų netenkina ne tik pašto pastato būklė, bet ir teikiamų paslaugų kokybė, pašto darbo laikas (šiuo metu paštas Priekulėje dirba nuo 10 iki 14 val. darbo dienomis, o savaitgaliais – nedirba visai), didelės eilės bei planuojama pašto skyriaus pertvarka.
Pasak mero pavaduotojos Violetos Riaukienės, Priekulės pašto būklė itin prasta: „Sąlygos pašte netinkamos nei darbuotojams, nei gyventojams, pašto klientams. Norint, kad gyventojai būti tinkamai aptarnaujami, reikia užtikrinti ir atitinkamas darbo sąlygas. Kiek žinoma, Priekulės pašte darbuotojai nuolat keičiasi, nes jų netenkina nei darbo užmokestis, nei darbo aplinka. Situacija šiuo metu itin prasta: žmonės stovi ilgiausiose eilėse, pastato nei išorė, nei vidus neremontuoti jau daugelį metų, prastas ir darbo organizavimas“.
Po apsilankymo Priekulės pašto skyriuje Klaipėdos rajono savivaldybės meras nusprendė raštu kreiptis į AB Lietuvos pašto Klaipėdos regiono vadovę Vidą Pikčiūnienę dėl vykdomos pašto pertvarkos Priekulės mieste. „Klaipėdos rajono savivaldybę pasiekė Priekulės  miesto  gyventojų nusiskundimai dėl šiame mieste esančio pašto skyriaus darbo laiko trumpinimo ir planų  perkelti skyriaus darbą į kitas patalpas. Į būsimus pašto skyriaus pertvarkos planus sureagavo Priekulės miesto bendruomenė. Priekulėje šiuo metu Lietuvos paštas yra įsikūręs pastate, kuris pastatytas pašto tikslams dar 19 šimtmečio pabaigoje, ir Priekulės gyventojai nenori, kad paštas iš gyventojams patogios vietos būtų perkeltas į miesto pakraštį ar kitur, motyvuojant tik lėšų trūkumu esamų patalpų remontui. Šiam gyventojų pageidavimui pritaria ir Klaipėdos rajono politikai. Nuvykus apžiūrėti patalpų, akivaizdžiai akis bado estetinė Priekulės pašto patalpų būklė. Galima daryti išvadą, kad pašto vidaus patalpos net kosmetinio remonto nematė jau kelis dešimtmečius. Tas pats, beje, pasakytina ir apie kitų Klaipėdos rajone įsikūrusių pašto skyrių patalpų būklę. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad Priekulės paštas užsiima jam nebūdinga funkcija – prekiauja keptuvėmis ir kitais buities apyvokos daiktais. Prašome atkreipti dėmesį į Priekulės miesto, aplinkinių gyvenviečių ir kaimų gyventojų nuogąstavimus dėl galimo pašto paslaugų prieinamumo ir kokybės pablogėjimo po pertvarkos įgyvendinimo“, – rašte Lietuvos pašto Klaipėdos regiono vadovei dėsto Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas.
 
Ernesta Strakšytė
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė
 
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai