NAUJIENOS

Daugiavaikę mamą Liuciją Sabulienę prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Kategorija:

Miestas:
Motinos dienos proga mūsų kraštietę, daugiavaikę mamą Liuciją Sabulienę iš Krakių seniūnijos, Dovydiškių kaimo, Jos Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo ordino  „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.
Valstybės apdovanojimo įteikimo ceremonija vyko gegužės 3 dieną Lietuvos Respublikos prezidento rūmuose. Liucija Sabulienė į renginį vyko su savo vaikais. Aštuonis vaikus užauginusi moteris didžiuojasi savo vaikais: vyriausia dukra Danguole, jauniausia Jurgita, dukromis Vilma, Ligita, Gitana Jūrate ir sūnumis Daliumi bei Arūnu. Visi aštuoni Liucijos Sabulienės vaikai su savo šeimomis gyvena  Kėdainių rajone.
„Motinos  dienos proga nuoširdžiai sveikinu visas mamas, auginančias, jau užauginusias vaikus ar dar tik besiruošiančias šiam atsakingam žingsniui. Visada žaviuosi, kai matau, kaip brandi, stiprios dvasios moteris sugeba aukoti savo asmeninį gyvenimą ir didelę dalį laisvių vardan to, kad augintų ir auklėtų  savo vaikus bei padėtų jiems skleistis. Šeimoje besąlygiškai svarbus ir tėvo vaidmuo, bet Motinai dėl jos prigimties visada tenka didesnė našta ir didesnis krūvis bei sudėtingesni išgyvenimai. Nuoširdžiai linkiu Jums, mielos Kėdainių krašto mamos,  vaikų atjautos, artimųjų meilės bei palaikymo, sveikatos ir kantrybės.“ 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija ir Prezidentės spaudos tarnybos nuotraukos
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama