NAUJIENOS

Celiulito gydymas: kodėl būtina jį gydyti?

Kategorija:

Miestas:
Pasak kosmetologų, su celiulito keliamomis problemomis susiduria vis didesnė dalis brandaus amžiaus sulaukusių moterų. Dar specialistai teigia, jog ši problema ima kamuoti vis jaunesnes moteris. Jei anksčiau celiulitas buvo traktuojamas kaip estetinis išvaizdos defektas, tai šiandien tai pripažįstama kaip rimta liga, kuri reikalauja gydymo.
Kas skatina šios ligos vystymąsi? 
Dėl to dažniausiai kalti būna kapiliarų sienelės defektai ir odos veninė mikrocirkuliacija. Tokiems defektams atsirasti didelę įtaką turi mūsų gyvenimo būdas. Jeig mažai judate, vartojate daug pusfabrikačių, cukraus ir natųralaus maisto pakaitalų, didelė tikimybė, jog anksčiau ar vėliau susidursite su celiulitu. Net jeigu gyvenate sveikai ir esate fiziškai aktyvi, celiulitui atsirasti gali turėti įtakos genetinis paveldimumas ar dažnai patiriamas stresas. Vis gi, šiuolaikinės medicinos pasiekimai skatina nenuleisti rankų ir užtikrina, jog celiulito gydymas duoda efektyvių rezultatų.
Anticeliulitinė kosmetika
Šiolaikinė kosmetikos rinka siūlo begalę įvairiausių kremų, serumų ir kitų priemonių, padedančių kovoti su celiulitu. Be jokios abejonės jos gali suteikti puikių rezultatų, jeigu liga parodė tik pirmuosius požymius. Tačiau, šiai problemai gerokai pažengus, celiulito gydymas turėtų būti patikėtas profesionalams. Klinikose, sprendžiančiose odos defektų sukeltas problemas, profesionalus celiulito gydymas atliekamas įvairių masažų ir specializuotų aparatų pagalba.
Masažai
Vienas populiariausių ir gerokai patobulintų būdų kovoti su celiulitu – įvairūs masažai. Bene dažniausiai rekomenduojami medikų masažai: anticeliulitinis ir limfodrenažinis masažai. Jų atlikimo metu oda sušildoma, tonizuojama ir skatinama medžiagų apykaita. Ansčiau buvo papuliaru masažuoti stipriais, „mušamaisiais“ judesiais. Tačiau su laiku buvo pastebėta, jog švelnūs, banguojantys judesiai (tokie atliekami minėtų masažų metu) yra gerokai veiksmingesni kovoje su celiulitu. Su masažais dažnai taikoma ir kitos priemonės. Tai gali būti įvairūs kūno įvyniojimai. Kokios medžiagos bus naudojamos, profesionalūs medikai nustato nuodugniai ištyrę paciento odos būklę ir jos įpatumus.
Celiulito gydymo aparatai
Pastaruoju metu kovoje su celiulitu vis dažniau pasitelkiami įvairūs aparatai. Jų pagalba pagerinama arterinė apytaka, limfos, veninis ištekėjimas, stipriai suaktyvinamas matabolizmas. Šis metodas taip pat negali būti vienodai veiksmingas visiems pacientams. Daug lemia individualūs organizmo požymiai, kaip seniai liga kankina pacientą ir įvairūs kiti faktoriai. Todėl  nekyla jokių abejonių, jog saviveikla gali ne tik neduoti jokių rezultatų, netgi pakenkti. Tuo tarpu pirminė specialisto konsultacija padės nustatyti tikslią diagnozę ir priimtiniausią gydymą. Tokiu būdu sutaupysite ir savo laiką, ir moralinę ramybę bei išvengsite beprasmių išlaidų.
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama