NAUJIENOS
In Memoriam aktoriui Tomui Vaisietai
Toliau
Atgal

Biuro baldai kiekvieno skoniui

Kategorija:

Miestas:
Biuras – tai vieta, kur tam tikros įmonės darbuotojai praleidžia didžiąją dalį dienos. Tai yra jų darbo vieta, kur generuojamos idėjos, vykdomos užduotys, galinčios atnešti didelį pelną. Todėl biuras turi būti patogus, šiuolaikiškas, aprūpintas kokybiška įranga, erdvė, leidžiantis atsiskleisti darbuotojų potencialui, skatinanti kūrybiškumą. Biuro baldai  yra vienas iš svarbiausių dalykų. Jie turi būti patogūs, kokybiški, daugiafunkciniai, patrauklaus dizaino ir pan.
Mes – įmonė ErgoLine – gaminame biuro, priimamojo baldus, stalus konferencijų salėms, ergonomiškus baldus, įvairaus dizaino kėdes, krėslus.
Gaminame šiuos biuro baldus: modernaus dizaino reguliuojamo aukščio išmanus stalus, leidžiančius dirbti ir stovint, ir sėdint, ergonomiškas „X-RAY“ kilnojamo aukščio darbo stalų sistemas, su spintelėmis sujungtus komandinio darbo stalus bei daug kitokių stalų biurams.
Geri biuro baldai skatina darbuotojų produktyvumą
Konkrečiai kalbant apie darbo vietą, kiekvienas baldas turi atlikti svarbų vaidmenį didinant darbo našumą. Kaip tai pasireiškia?
Paprasti, tradiciniai biuro baldai skatina nuobodulį
Asmenys, kurie yra apsupti nuobodžiais baldais, dažnai praranda susidomėjimą darbu ir tai savaime labai paveikia jų produktyvumą. Juk darbe tenka praleisti 7-8 valandas per dieną, todėl vietos nuoboduliui, nuovargiui, monotonijai tikrai atsiranda. O jeigu ir darbo aplinka yra niūri, nemoderni, įkvėpimas dirbti dar labiau sumažėja.
Ryškios spalvos suteikia entuziazmo
Daug biurų renkasi ryškių spalvų baldus. Taip yra todėl, kad ryškios spalvos padeda pakelti nuotaiką. Tai geras būdas sumažinti stresą, taip pat padidinti darbo našumą.
Svarbi švara
Darbo našumą didina bei gerą nuotaiką skatina ne tik biuro baldai, bet ir patalpų švara. Švarus ir puikiai darbui pritaikytas biuras padeda  išlaikyti darbuotojų produktyvumą, darbo našumą, skatina didesnį kūrybiškumą bei leidžia pasiekti geresnius darbo rezultatus.
Biuro padalinimas
Reikėtų padalinti biurą į dvi skirtingas zonas: poilsio ir darbo. Taip viename biure sutalpinsite dvi skirtingas aplinkas, skatinančias skirtingą nuotaiką. Tai užtikrins profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą; todėl žmonės, tikėtina, dirbs produktyviau.
Dirbti stovint yra sveikiau
Todėl dirbti stovint pritaikyti stalai yra geras pasirinkimas. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog sėdimas darbas skatina cukrinio diabeto, nutukimo, vėžio ir širdies bei kraujagyslių ligų vystymąsi. Žinoma, šių ligų vystymąsi skatina ilgas, nuolatinis sėdėjimas, todėl jomis susirgti tikimybė padidėja tik nuolat sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
Tvarka biure
Reikalingiausius daiktus laikykite tvarkingai sudėtus gerai matomoje vietoje, kad prireikus nereikėtų jų ilgai ieškoti.
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai