NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Birštono savivaldybėje vyko Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentų projektų apie Birštoną pristatymas

Kategorija:

Balandžio 7 d., Birštono savivaldybės didžiojoje salėje vyko Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VUKHF) lietuvių filologijos ir reklamos specialybės studentų projektų apie Birštono kurortą pristatymas. Studentai, išanalizavę dabartinę komunikacinę kurorto strategiją, rengė komunikacijos, viešųjų ryšių projektus, kūrė įvaizdžio koncepcijas apie Birštono kurortą. Darbų pristatyme dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, Administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, Kultūros, Sporto centrų atstovai, Administracijos skyrių atstovai.

Studentus pasveikinusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė džiaugėsi beprasidedančiu Birštono savivaldybės ir VUKHF bendradarbiavimu. Pasak jos, jaunimo idėjos visuomet yra originalios, įkvepiančios, netikėtos, skatinančios naujai pažvelgti į tradicinius dalykus. N. Dirginčienė teigė, jogkai kurias idėjas bus galima pritaikyti viešinant kurortą, taip pat ir toliau planuojama bendradarbiauti su fakultetu, studentus skatinti kurti projektus, pristatymus apie Birštoną.

Studentų projektų apie Birštoną rengimo, pristatymo idėjos autorė, VUKHF Lietuvių filologijos katedros dėstytoja doc. dr. Skirmantė Biržietienė taip pat pasidžiaugė bendradarbiavimu ir teigė, jog studentams visuomet yra įdomiau kurti projektus apie realų objektą, pristatyti idėjas, kurios bus praktiškai įgyvendintos, matomos ir reikalingos. 

Kiekviena studentų grupė pristatė projektus apie Birštono miesto šventę, pavasario ir vasaros renginius, parengė pristatymą tema „Birštonas – aktyvaus poilsio centras“, pristatė Birštono, kaip mineralinių vandenų kurorto, koncepciją, rengė viešinimo strategiją apie artėjantį karšto oro balionų prieščempionatį, kuris vyks Birštone. Po pristatymų vyko diskusijos, studentai atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus apie projektus. Kai kurios studentų pasiūlytos idėjos bus realizuotos viešinant renginius, projektus, kuriant viešinimo planus, organizuojant renginius.

Birštono savivaldybės informacija 


  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai