NAUJIENOS

Artimiausius penkerius metus atliekas rajone tvarkys bendrovė „VSA Vilnius“

Kategorija:

Miestas:
Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas ir sostinės bendrovės „VSA Vilnius“ direktorė Jurgita Petrauskienė vasario 27 dieną pasirašė sutartį dėl komunalinių atliekų surinkimo savivaldybės teritorijoje ir jų išvežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius.
Su šia bendrove paslaugų teikimo sutartis pasirašyta 5 metų laikotarpiui, su galimybe ją pratęsti ne daugiau kaip 2 metams. Savo veiklą Ukmergėje „VSA Vilnius“ pradės kovo 28 dieną, pasibaigus sutarties, tarp savivaldybės ir dabartinio rajono atliekų tvarkytojo - bendrovės „Ekonovus“, galiojimo terminui.
Iš dviejų dalyvavusių įmonių „VSA Vilnius“ laimėjo viešąjį konkursą pasiūliusi mažiausią paslaugos kainą.
Centrinėje Viešųjų pirkimų tarnybos informacinėje sistemoje viešasis konkursas dėl komunalinių atliekų surinkimo Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje ir jų išvežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius buvo paskelbtas 2017 metų gruodžio 28 dieną. Kadangi konkursas siekė tarptautinio pirkimo ribas – sutarties vertė 4 milijonai 524 tūkstančiai 520 eurų - jis buvo vykdomas atviruoju pirkimo būdu. Dalyvauti šiame konkurse buvo pareiškę norą 10 tiekėjų. Tačiau tik 2 iš jų: sostinės bendrovės „VSA Vilnius“ ir Ecoservice“ pateikė pasiūlymus. Vokai su tiekėjų pasiūlymais buvo atplėšti vasario 6-ąją.
„VSA Vilnius“ – viena didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, šią veiklą vykdanti nuo 1945 metų. Atliekų tvarkymo paslaugas įmonė teikia Vilniaus mieste, Alytaus, Kėdainių, Varėnos, Šalčininkų rajonuose.
„Stengsimės būti geresni už pasitraukiantį atliekų operatorių, nes mums tai svarbu. Veiklą pradėję bei sėkmingai tęsdami Vilniuje, nuosekliai įgyjame vis daugiau patirties aptarnaudami skirtingus šalies regionus“, - sakė bendrovės „VSA Vilnius“ vadovė J. Petrauskienė.
 
Daiva Zimblienė
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama