NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Apdovanoti kūrėjai, kultūros darbuotojai ir jų rėmėjai

Kategorija:

Miestas:
Balandžio 13-ąją Ukmergėje įvyko graži, tradicinė kultūros darbuotojų šventė - savotiška  ukmergietiškų „Oskarų“ įteikimo ceremonija. Rajono kūrėjai, kultūros darbuotojai ir jų rėmėjai jau dešimtus metus iš eilės pagerbė kultūrai labiausiai nusipelniusius ukmergiškius bei taip paminėjo Kultūros dieną, kuri pasaulyje švenčiama balandžio 15-ąją.
 
Už pasiekimus ir reikšmingus darbus kultūros srityje, kultūros vertybių ugdymą geriausia praėjusių metų kultūros darbuotoja pripažinta Ukmergės kultūros centro Deltuvos skyriaus renginių organizatorė Daiva Stimburienė.
 
Už dailės, muzikos, teatro, šokio, literatūros, kino ar kitose kūrybos srityse pasiektą išskirtinį rezultatą, sukurtą meno kūrinį 2017 metų sėkmingiausio Ukmergės rajono kūrėjo kūrybinio projekto nominaciją pelnė kompozitorius Saulius Auglys už roko operą „Legenda apie Vilkmergę“. Kadangi nominantas šventėje nedalyvavo, apdovanojimas jam bus įteiktas vėliau.
 
Už materialią ir kitokių formų paramą bei pagalbą Ukmergės rajono kultūros įstaigų kultūrinių renginių ar kūrybinių idėjų įgyvendinimui 2017 metų kultūros mecenatu paskelbta bendrovė „Ukmergės statyba“. Apdovanojimas įteiktas šios įmonės generaliniam direktoriui Edmundui Karaniauskui.
 
Padėkomis buvo apdovanoti ir kiti kultūrai nusipelnę kraštiečiai.
 
Po apdovanojimų ceremonijos visi renginio dalyviai buvo pakviesti į Kultuvėnų kaime (Veprių sen.) esantčius „Lukenskų namus“, kur buvo surengtos „Kalendorinės vaišės“. Šis projektas skirtas išsaugoti, populiarinti bei moderniai pateikti tradicinių lietuviškų patiekalų ruošimo ir patiekimo būdus.
 
 
Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
 
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai