NAUJIENOS

Anykščių socialinės globos namų kolektyvas buvo apdovanotas „MES OLIMPIEČIAI“ nugalėtojų taure

Kategorija:

Miestas:

Liepos 9 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos Respublikos Socialinių globos įstaigų darbuotojų lengvosios atletikos varžybos „MES OLIMPIEČIAI“, šios varžybos organizuojamos kas 4 metus. Varžybas organizavo Kėdainių rajono savivaldybės administracijos sporto ir turizmo skyrius ir Dotnuvos slaugos namai. Jiems talkino Kėdainių sporto centro lengvosios atletikos skyrius.

Varžybų tikslas ir uždaviniai - populiarinti Olimpinį judėjimą Lietuvoje, populiarinti lengvąją atletiką socialinių įstaigų darbuotojų tarpe, sportu skatinti bendruomenės užimtumą, dorovines ir sveikatinimo nuostatas, išaiškinti pajėgiausias ir sportiškiausias socialinių globos įstaigų komandas.

 Anykščių socialinės globos namų kolektyvas buvo gausiausias, net 15 dalyvių sudarė 5 komandas skirtingose amžiaus grupėse: 20-30 m., 31-40 m., 41-50 m., 51-55 m., 56 ir vyresni (vieną komandą sudarė 3 dalyviai, 2 moterys ir 1 vyras). Varžybas sudarė šios rungtys: olimpinės mylios įveikimas, 30 m bėgimas, kimštinio kamuolio metimas ir šuolis į tolį iš vietos. Atskirų rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais (užimtos net 9 pirmosios vietos atskirose rungtyse) ir diplomais bei rėmėjų prizais. Anykščių socialinės globos namų komanda pripažinta rezultatyviausia, pajėgiausia bei sportiškiausia ir į Anykščius parvežė pagrindinį apdovanojimą - Kėdainių rajono savivaldybės mero taurę už pirmą komandinę vietą.

 Varžybų dalyvius pasveikino ir nugalėtojus apdovanojo Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė bei Vidaus reikalų ministerijos viceministras Justas Pankauskas.

 

Anykščių socialinės globos namų informacija


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama