Alytuje pasirašyta investicijų sutartis su AB „Kauno grūdai“

Kategorija:

Miestas:
Alytuje pasirašyta investicijų sutartis su AB „Kauno grūdai“
Akcinė bendrovė „Kauno grūdai" su Alytaus miesto savivaldybe pasirašė investicijų sutartį.  AB „Kauno grūdams“ 99 metams bus išnuomotas 4 hektarų sklypas Alytaus miesto pramonės parko teritorijoje. Bendrovės planuose – 15 milijonų eurų investicijos naujos maisto pramonės gamyklos statybai.
AB „Kauno grūdai" Alytuje, Pramonės gatvėje, jau seniai turi savo grūdų supirkimo padalinį, kuriame šiuo metu  dirba per 80 žmonių. Bendrovė Alytų pasirinko dėl patrauklių sąlygų investicijoms.Bendrovės atstovai teigia, kad Alytus naujai greitai paruošiamų makaronų, košių ir kitų maisto produktų gamyklai pasirinktas dėl strategiškai patogios vietos logistikos prasme ir todėl, kad miestas pasiūlė patrauklias sąlygas. Gamyklos veiklos pradžioje bus sukurtos 35 darbo vietos. Bendrovė tikisi, jog penkerių metų laikotarpyje  jos išaugs iki 220. AB „Kauno grūdai“ investuos nuosavas ir skolintas lėšas.
„Džiaugiamės, kad tai jau antroji investicijų sutartis šią savaitę,“ – teigia Alytaus miesto administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilija Ramanauskienė. „Investicijų pritraukimas ir darbo vietų kūrimas yra viena iš miesto strateginių krypčių. Alytaus pramonės parko plėtrai skatinti skiriamas išskirtinis dėmesys: gerinama infrastruktūra bei projektuojamas naujas gamybinis pastatas, kurį investuotojas galės statyti iš karto, pasirašęs investicijų sutartį. Esame sulaukę ir kitų potencialių investuotojų susidomėjimo ir apie naujus bendradarbiavimo susitarimus pranešime artimiausiu metu“.
AB „Kauno grūdai „ statybas planuoja pradėti kitų metų antroje pusėje ir tikėtina, kad nauja gamykla pradės veikti jau 2019- aisiais.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija
 

Mano Krastas