NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Advokatai Vilniaus mieste: kaip tinkamai pasirinkti?

Kategorija:

Miestas:
Vilnius yra Lietuvos sostinė, didžiausias šalies miestas. Čia įsikūrę daug Lietuvos bei užsienio įmonių, kurioms tam tikrais atvejais prireikia advokato paslaugų. Kiekvienas norime susidurti tik su sąžiningais, atsakingais, puikiai savo darbą išmanančiais advokatais. Tačiau norint teisingai pasirinkti, reikia žinoti, kokiais gebėjimais bei būdo savybėmis turi pasižymėti geras advokatas. Jeigu to dar nežinote, šiame straipsnyje apie visa tai papasakosime.
Puikūs bendravimo įgūdžiai
Advokatai Vilniuje turi būti geri oratoriai, turėti gerus rašytinės komunikacijod įgūdžius, būti gerais klausytojais. Siekiant laimėti ginčus teismo salėje prieš prisiekusiuosius ir teisėjus, labai svarbūs geri viešojo kalbėjimo įgūdžiai. Advokatai taip pat turi sugebėti rašyti aiškiai, įtikinamai bei glaustai, nes jie turi pateikti įvairius teisinius dokumentus.
Analitiniai gebėjimai
Bylose pateikiamas didelis informacijos kiekis, todėl jį reikia sugebėti išskirti tai, kas svarbiausia, apibendrinti, kad skambėtų įtikinamai bei logiškai. Teisininkas turi turėti vertinimo įgūdžius, kad galėtų pasirinkti tinkamiausią, klientui naudingiausią informaciją.
Tyrimo įgūdžiai
Norint suprasti savo klientus, jų poreikius ir parengti teisines strategijas labai svarbu sugebėti greitai ir efektyviai įvertinti situaciją. Kaip jau anksčiau minėjome, advokatai turi susipažinti su kliento byloje pateikta informacija, kurios dažniausiai būna daug, todėl jie privalo sugebėti atrinkti, kas svarbiausia, kas padėtų pasiekti geriausių rezultatų konkrečioje situacijoje. Įsivaizduokime save žiauraus žudiko advokato vietoje. Jis turi sugebėti bylos medžiagoje surasti bei panaudoti tokius faktus, argumentus, kurie padėtų pateisinti jo kliento poelgius.
Darbas su žmonėmis
Įstatymas nėra abstrakčios praktikos pavyzdys. Advokatai kasdien dirba su žmonėmis, jų labui, o priimami sprendimai turi įtakos žmonių gyvenimams.
Jie turi sugebėti suprasti kiekvieną įsijausti į jo situaciją, įtikinti, sugebėti  įžvelgti paslėptas emocijas ir pan. Tai leidžia jiems įvertinti prisiekusiųjų reakcijas bei liudytojų sąžiningumą.
Atkaklumas
Ši charakterio savybė reikalinga ne tik dirbant, bet ir siekiant įgyti teisininko laipsnį. Teisės studijos yra sudėtingos, reikalaujančios maksimalaus atsidavimo, rimto, požiūrio, sugebėjimo susidoroti su įvairiausiais iššūkiais. Viso to reiki air dirbant advokatu. Kai dirbate su byla, turite būti atkaklus bei ištvermingas, kad atliktumėte reikiamą darbą, sėkmingai jį užbaigtumėte.
Kūrybiškumas
Geriausi advokatai yra logiški, analitiški, sprendžiant problemas pasitelkiantys kūrybiškumą. Geriausias sprendimas ne visada yra tas, kuris akivaizdžiausias, ir norint pergudrauti  priešininkus  reikia mąstyti nestandartiškai
Jeigu Jums reikalingi advokatai Vilniaus mieste, juos lengvai surasite paieškos sistemoje TeisėsVartai.lt. Garantuojame, kad šioje sistemoje užsiregistravę visi geriausi advokatai Vilniaus mieste.


 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Čekauskų etnografinis muziejus

Šakių miesto karilionas

Griškabūdžio bažnyčia

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Zyplių dvarasPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai