NAUJIENOS

Plungiškiai triumfavo tarptautiniame krepšinio turnyre

Kategorija:

Miestas:
Spalio 22 - 25 d. Rygoje vyko 25 – asis tarptautinis įžymaus Latvijos krepšininko Alfredo Kraula krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo 90 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Estijos.
Pirmą kartą šiame turnyre dalyvavo Plungės „SRC – Litnaglis“ jaunieji krepšininkai (2006 m. gim.) , kuriuos treniruoja Eugenijus Timofejevas. 2006 m. gimimo amžiaus grupėje dalyvavo 20 komandų, kurios buvo  suskirstytos į 4 grupes po 5 komandas. Plungės „SRC - Litnaglis“ krepšininkai savo grupėje 48:22 nugalėjo Rygos KK „Daugavos“, 76:8 Alūksnę (LV), 78:19 KK  I. Miglinieko KK (LV), 54:29 Rygos "KK "Jugla".
Plungės "SRC - Litnaglis" grupių etape iškovojo visas pergales ir užėmę savo grupėje pirmąją vietą pateko į pusfinalį. Pusfinalyje plungiškių varžovais buvo Marupės SC (LV). Po atkalios kovos jaunieji Plungės krepšininkai įveikė bendraamžius iš Marupės rezultatu 50:34 ir pateko į finalą.
Finalinėse varžybose Plungės „SRC – Litnaglis“ krepšininkai 49:32 nugalėjo Klaipėdos KM krepšininkus ir savo amžiaus grupėje užėmė pirmąją vietą.
Krepšinio turnyre Rygoje dalyvavo šie Plungės "SRC - Litnaglis" krepšininkai: Mykolas Misiūnas, Titas Vainoras, Matas Sabaliauskas, Aušrys Razmus, Matas Vyšniauskas, Deimantas Urbonas, Dominykas  Zakalskis, Kristupas Smirnovas, Matas Motiejaitis, Mantas Rimkus ir Dominykas Gotautas.