NAUJIENOS

Pirmieji Lietuvoje: kauniečiai už komunalines paslaugas atsiskaitys paprasčiau ir greičiau

Kategorija:

Miestas:
Kaune diegiama nauja apmokėjimo už komunalines paslaugas tvarka taupys ne tik žmonių laiką, bet ir pinigus. Vasaros pradžioje startuosianti nauja sistema leis kauniečiams vietoj kelių skirtingų savivaldybės įmonių sąskaitų gauti vieną bendrą. Tai Kaunui leis sutaupyti po maždaug 100 tūkst. eurų per metus.
 
„Visas pagrindines sąskaitas iš savivaldybės įmonių kauniečiai gaus vienu metu ir viename voke. Jiems nebereikės laukti atskirų sąskaitų ir daryti kelių skirtingų pavedimų“, - komentavo Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.
Patogus apmokėjimo būdas
 
Gyventojams, norintiems už paslaugas atsiskaityti internetu, nebereikės jungtis prie atskirų paslaugų teikėjų savitarnos svetainių, tikrintis sąskaitų duomenų – užteks prisijungti prie kauniečių aptarnavimo centro „Mano Kaunas“ ir už visas paslaugas atsiskaityti vienu mokėjimu.
 
„Kauniečiai vienoje vietoje matys atnaujintą informaciją, naujausius paslaugų tarifus, skolas bei permokas ir galės išvengti klaidingų atsiskaitymų ateityje“, - sakė kauniečių aptarnavimo centro „Mano Kaunas“ vadovė Kristina Martinėnienė.
 
Miestas sutaupys
 
Naujasis atsiskaitymo būdas bus ne tik patogesnis kauniečiams, bet naudingas ir miestui. Pavyzdžiui, vienam vartotojui, kuris naudojasi keturių skirtingas paslaugas teikiančių savivaldybės įmonių paslaugomis, atspausdinti ir pristatyti sąskaitas šiuo metu vidutiniškai kainuoja 0,57 euro (be PVM).
„Pristatant sąskaitas viename voke kaina sumažės iki 0,25 euro (be PVM). Tai leis Kauno miesto įmonėms sutaupyti apie 100 tūkstančių eurų per metus“, - teigė V. Šiliauskas.
 
Planuojama, jog naujuoju atsiskaitymo būdu kauniečiai galės pradėti naudotis birželio mėnesį.
 
Ryšių su visuomene skyriaus informacija
 
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Šilutės krašto muziejai

Juknaičių parkasPolitikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai