NAUJIENOS

Dėl pavėžėjimo paslaugų neįgaliesiems

Kategorija:

Miestas:
Visiems Tauragės rajono neįgaliesiems, kurie dėl negalios negali pasinaudoti visuomeniniu transportu, kuriems nustatytas 55 proc. darbingumo lygis ir mažesnis, arba specialieji poreikiai, neįgaliesiems vaikams bei neįgaliuosius lydintiems asmenims, teikiamos nemokamos pavėžėjimo paslaugos. Tauragėje neįgaliųjų pavėžėjimo paslaugas teikia Tauragės rajono neįgaliųjų draugija.
 
Pavėžėjimo paslaugas teikianti draugija neįgaliuosius veža į stacionarias globos, slaugos, gydymo ir reabilitacijos įstaigas, ortopedijos įmones, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą, įvairius renginius, vykdomus mokymus,  pagal socialinės reabilitacijos projekto vykdomus užsiėmimus, teikiant asmeninio asistento paslaugas. 
Tauragės rajono ribose visiems neįgaliesiems, kuriems nustatytas iki 35 proc. ir mažesnis darbingumo lygis, arba dideli specialieji poreikiai, transporto paslaugos teikios nemokamai, visiems kitiems neįgaliesiems po 20 euro centų už pravažiuotą kilometrą.
Vykstant už rajono ribų, visi paslaugos gavėjai, nepriklausomai nuo neįgalumo, moka po 20 euro centų už pravažiuotą kilometrą, įskaitant nuvykimą ir grįžimą (nepriklausomai nuo to ar paslaugų gavėjas grįžta). Asmuo už suteiktas transporto paslaugas nustatytą mokėjimo sumą sumoka transporto paslaugą suteikusiai organizacijai.
Transporto paslaugų užsakymo data iš anksto derinama su organizacija, bet ne vėliau kaip likus 1 dienai iki paslaugos teikimo datos, išskyrus atvejį kai vežami asmenys pagal iš anksto sudarytą maršrutą.
Transporto paslaugos teikiamos:
pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais nuo 830 val. iki 1630 val.,
ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 830 iki 1230 val.
 
Norint pasinaudoti transporto paslauga su prašymu kreiptis:

Neįgaliųjų draugija tel. 8 446 72380,  mob. 8 652 83987
el. p. tauragesnd@gmail.com
 
 
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama