NAUJIENOS

Ignalinoje poilsiauja vaikai iš Lenkijos

Kategorija:

Miestas:
Birželio 3-9 dienomis Ignalinoje vieši 40 mokinių grupė iš Serocko miesto (Lenkija), o panaši ignaliniečių grupė šiuo metu poilsiauja Serocke. Mokiniai turi puikias galimybes susipažinti su šalies, kurioje vieši, kultūra, tradicijomis, aplankyti gražiausias vietoves ir objektus, pabuvoti mokyklose ir pabendrauti su bendraamžiais. Birželio 5 d. svečiai priimti savivaldybėje. Mokinius ir juos lydinčius mokytojus sutiko savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Manfredas Žymantas, savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė.
Vaikams buvo palinkėta gražių dienų, smagių maudynių ežeruose, malonių įspūdžių Ignalinoje ir keliaujant po rajoną bei Lietuvą. Meras Justas Rasikas sakė, kad du dešimtmečius besitęsianti miestų draugystė tikrai bus puoselėjama ir toliau. Jis pats dar nėra buvęs Serocke, tačiau tikisi nuvykti ir susipažinti su burmistru Artūru Barkovskiu. Meras prašė perduoti jam šilčiausius linkėjimus ir padėką už ignaliniečių vaikų viešnagę Serocke. 
Mokytojos savivaldybės vadovams  dėkojo už šiltą priėmimą ir sakė, kad į Ignaliną joms visada smagu atvažiuoti. Buvo apsikeista dovanėlėmis, vaikus meras pakvietė pasivaišinti saldumynais ir dovanojo jiems ledų.
Kadangi šios savaitės orai išties puikūs, tai svečiai galės savo laisvą laiką leisti paplūdimyje. Kaip sakė Lenkijos delegacija besirūpinantis Kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas, svečiams šią savaitę organizuota įdomi laisvalaikio programa. Jie pabuvojo Trakuose, dar vyks į Vilnių, grožėsis jo senamiesčiu, bažnyčiomis, pramogaus prekybos centre „Akropolis“. Laukia ir įdomi ekskursija į Molėtus, Etnokosmologijos muziejų, taip pat  medžioklės ir žvejybos muziejų Mindūnuose. Programoje numatyta ekskursija po Aukštaitijos nacionalinį parką, aplankantr Palūšę, Ladakalnį, Ginučius, Linkmenų plaktukų muziejų bei „Paukščių kaimą“. Vaikai stebės šakočių kepimą restorane „Romnesa", užsuks į Ignalinos biblioteką, mokyklas. Na o šeštadienį smagiai laiką leis vasaros sezono atidarymo šventėje Palūšės valtinėje. Sekmadienį svečiai bus išlydėti į Serocką.
 
Lina Kovalevskienė,
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos
Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus
vyr. specialistė ryšiams su visuomene

 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama