NAUJIENOS

„Lidl“ ir Kauno rajono vadovai aptarė partnerystę

Kategorija:

Miestas:
Balandžio viduryje Ramučiuose (Kauno raj.) prekybos milžinė „Lidl“ planuoja atidaryti šiuolaikinį logistikos centrą ir pradėti savo veiklą Lietuvoje.
Apie tai Kauno rajono merą Valerijų Makūną ketvirtadienį informavo UAB „Lidl“ direktorius RadostinasRoussevas-Peine ir šiosįmonėsRinkodaros ir viešųjųryšiųdepartamentovadovė Agnė Dalia Gaižauskienė.
Daugiaukaip 42 tūkst. kv m plotostatinyjeRamučiuosejauįsikūrėkompanijosvadovaujantispersonalas, per artimiausiassavaitesketinamasukomplektuotivisądarbuotojųkomandą.
SusitikimeV. Makūnaspriminė Kauno rajono savivaldybės tarybospriimtąsprendimądėlmokesčiųlengvatųdarbovietaskuriančiomsįmonėms. Juo remiantis, naujos įmonės gali būti tris metus atleidžiamos nuo žemės, žemės nuomos ir nekilnojamojo turto mokesčių. Verslininkams keliama sąlyga: įmonėje turi dirbti daugiau kaip pusė Kauno rajone gyvenamąją vietą deklaravusių darbuotojų.
„Norėtųsi, kad naujos darbo vietos pirmiausia būtų kuriamos mūsų krašto žmonėms. Savo ruožtu mes stengsimės prisidėti prie infrastruktūros gerinimo, padėsime spręsti transporto ir kitas problemas“, - kalbėjo V. Makūnas.
Ramučiuose, šalia magistralės Vilnius-Kaunas, besiplėtojančiame Kauno logistikos parke jau veikia Lietuvos pašto ir „Gintarinės vaistinės“ rūšiavimo-paskirstymo sandėliai, planuoja kurtis kitos kompanijos. Atsižvelgdama į didėjančiussunkiasvorio transporto srautus, Automobilių kelių direkcija šioje vietoje projektuoja naują viaduką. Planuojama sutvarkyti ir kai kurias Ramučių gatves.
Kitas opus klausimas – darbuotojų pavežėjimas. R. Roussevas-Peinesakė, kad kol kas ši problema bus sprendžiama bendrovės pastangomis. V. Makūnas informavo, kad su Kauno miesto savivaldybe jau derina ir specialų autobusų maršrutą.
A.D. Gaižauskienė pasakojo, kad naujajame „Lidl“ logistikos centre ypač daug dėmesio skiriama šiuolaikinėms technologijoms, centras naudos „žaliąją“ energiją ir taupiąsias lemputes.
R. Roussevas-Peineįsitikinęs, kad įsitvirtinti Lietuvos rinkoje jo vadovaujamai kompanijai padės vokiška kokybė ir pavyzdinė tvarka.
 „Lidl“ veikia 37-iose pasaulio valstybėse, todėl iš tiekėjų gali gauti didelius kiekius prekių mažesnėmis kainomis. Daugelis jų, pasak verslininko, yra sertifikuotos. „Mūsų formulė labai paprasta – geriausias kokybės ir kainos santykis“, - teigė „Lidl“ direktorius.

Edmundas Mališauskas
Iš kairės: Kauno rajono mero patarėja Violeta Boreikienė, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, UAB „Lidl“ Rinkodaros ir viešųjųryšiųdepartamentovadovė Agnė Dalia Gaižauskienėir šioskompanijosdirektorius RadostinasRoussevas-Peine.

 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama