NAUJIENOS

„Karaliaus Mindaugo taurę“ iškovojusiam „Lietuvos rytui“ – miesto Tarybos aplodismentai ir padėkos

Kategorija:

Miestas:
Vakar į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdį rinkosi geriausi sostinės krepšininkai: miesto meras Remigijus Šimašius vilniečių vardu pasveikino miesto krepšinio komandą, iškovojusią „Karaliaus Mindaugo taurę“. Praėjusį sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda užtikrintai nugalėjo Kauno „Žalgirį“ 67:57  ir po penkerių metų pertraukos savo rankose vėl laiko auksinį trofėjų. 
„Dėkoju už sugrąžintą pergalę ir vilnietišką kovos dvasią. Jūsų pergalė – Vilniaus pasididžiavimas“, – dėkojo komandai Vilniaus meras.

Krepšininkai perdavė miesto vadovui 24 karato aukso turinčią, 11 kg sveriančią „Karaliaus Mindaugo taurę“, kuri bus eksponuojama savivaldybėje iki kovo mėnesio pabaigos ir ja galės pasigrožėti tiek vilniečiai, tiek į savivaldybę užsukę miesto svečiai. 

„Kadangi Karaliaus Mindaugo sostinė buvo Vilnius, labai malonu, kad ši taurė lieka Vilniuje“ –  sakė komandos kapitonas Antanas Kavaliauskas.

Čempionai išlydėti plojimais ir nešini didžiuliu krepšiu oranžinių apelsinų, sveriančių tiek pat kiek didžioji taurė. Pasak mero, būtų teisinga kreiptis į turnyro organizatorius, kad kitais metais turnyras ir vėl vyktų Vilniuje – laimėtojų mieste.

Tai yra jau ketvirtoji iškovota Lietuvos taurė (Karaliaus Mindaugo taurę komanda yra laimėjusi 1998, 2009, 2010, 2016 metais). Vilniaus „Lietuvos ryto" komanda skaičiuoja savo devynioliktąjį sezoną.

Nuotraukos - fotografo Sauliaus Žiūros


Rinkodaros ir komunikacijos skyriu

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama