Vilnius

2017 m. Lapkričio mėn. 21 d.

Ministras Pirmininkas Sauliaus Skvernelis apžiūrėjo Vilniuje Blindžių gatvėje esantį pastatą, kuriame galėtų persikelti Santaros ligoninės Vaiko raidos centras.

Apsilankymo metu tokią galimybę premjeras aptarė kartu su Vilniaus universiteto ligoninės ...

2017 m. Lapkričio mėn. 20 d.
Lapkričio 24 d. visoje šalyje vyks tradicija tapusi „Nieko nepirksiu“ diena. Šiemet akcijos rengėjai nusprendė viską pasukti kiek kitu kampu.
 
Raginame piliečius pademonstruoti savo sąmoningumą ir vietoj kasdienio apsipirkimo ateiti ...
2017 m. Lapkričio mėn. 20 d.

Šių metų laidos abiturientų, laikysiančių lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą, laukia palankūs pakeitimai – autorius, atskleidžiančius rašinio temą, bus galima laisvai pasirinkti iš visų lietuvių kalbos ir literatūros programoje ...

2017 m. Lapkričio mėn. 20 d.

Kultūros ministerijoje vykusioje 3-ioje tarptautinio forumo „Faro konvencijos principai ir urbanistinio paveldo apsauga“ sesijoje daugiausia dėmesio buvo skiriama bendruomenių vaidmeniui saugant ir įveiklinant kultūros paveldą.

Forumo pranešėjas ...

2017 m. Lapkričio mėn. 20 d.

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson tarptautinėje konferencijoje „Vilnius Mama Jazz paraštės“ pabrėžė, kad pastaraisiais dešimtmečiais matomi reikšmingi pasikeitimai muzikos industrijoje, kurie suteikia galimybę šioje ...

2017 m. Lapkričio mėn. 20 d.

Išrinktas naujas Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovas. Juo po asmens patikimumo patikrinimo pretenduoja tapti Laimonas Čiakas.

Norą dalyvauti konkurse Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus pareigoms užimti pareiškė 13 pretendentų, ...

2017 m. Lapkričio mėn. 17 d.

Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos mokslo taryba, Vilniaus kolegija ir Lietuvos šeimynų asociacija lapkričio 17 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Vaikų globos šeimynų kūrimasis ir plėtra: teorinės ir praktinės perspektyvos“.

Konferencijos ...

2017 m. Lapkričio mėn. 16 d.

Vyrauja nuomonė, kad stipriosios lyties atstovai dažniau kenčia nuo įvairių priklausomybių, o ir kovoti su jomis vyrams sunkiau. Tačiau ar kada pagalvojote, kad moterų pomėgis apsipirkinėti gali būti priklausomybės nuo pirkimo požymis? Tad į kokias priklausomybių rūšis ...

2017 m. Lapkričio mėn. 16 d.
Lietuvos dailės muziejus ir Lenkijos institutas Vilniuje lapkričio 16 d., 18 val. Radvilų rūmų muziejuje (Vilniaus g. 24) atidaroparodą „BronisławPiłsudski(1866–1918) – etnografas ir muziejininkas“ (veiks iki 2018 m. vasario 25 d.).
 
Mano Krastas