Ukmergė

2018 m. Rugsėjo mėn. 21 d.
Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus.  
Šių metų sausį rajono savivaldybės tarybos patvirtinta ir kovo mėnesį startavusi ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 4 d.
Mokslo ir žinių dienos – Rugsėjo 1-osios - proga kiekvienai Ukmergės rajono mokymo ir ugdymo įstaigai bus įteikta po dovaną – lentelę su įsimintinomis Ukmergės krašto datomis. 50x50 cm dydžio plastikines lenteles mokykloms bus siūloma pakabinti istorijos kabinetuose, ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 4 d.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis ,,Vaikystė“ naujus mokslo metus pasitinka ne tik su nauju pavadinimu,  įstaigos vidaus struktūros pokyčiais, bet ir įkurtuvių nuotaikomis. 
 
Šių metų kovo mėnesį priimtu Ukmergės rajono ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 1 d.
Rugpjūčio 29 dieną Ukmergės sporto centro stadione šurmuliavo rajono pedagogai. Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius kartu su rajono mokytojų metodinių būrelių pirmininkais čia organizavo  pikniką ,,Su polėkiu į naujus mokslo metus“.
2018 m. Rugpjūčio mėn. 28 d.
Liepos 12 dieną startavęs Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) iniciatyva pradėtas projektas „Surink Lietuvą“ įgauna pagreitį.
Šis projektas suvienijo visas 60 Lietuvos savivaldybių su tikslu skatinti žmones susipažinti ir tyrinėti ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 28 d.
Klaipėdos gatvės 17-uoju numeriu pažymėtame pastate įsikūręs Ukmergės Meno mokyklos Dailės skyrius ir Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba gyvena įkurtuvių nuotaikomis ir nekantriai laukia naujų mokslo metų.
 
Per daugiau nei pusmetį bendrovė ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 28 d.
Rugpjūčio 25-ąją Ukmergės rajone Kadrėnų kaime esančiame Didžiosios kovos apygardos partizanų parke atidengtas ir pašventintas 18-os paminklų memorialas okupantų nužudytiems pirmosios Lietuvos Respublikos (1918-1940) ministrams.
Šviesios atminties ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 23 d.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Ukmergės rajone įgyvendintas edukacinis istorinės atminties projektas, skirtas pirmosios Lietuvos Respublikos (1918–1940) ministrų įamžinimui.
18-os paminklų  memorialas ministrams pastatytas Kadrėnų ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 14 d.
Rugpjūčio 9-ąją Ukmergės rajono savivaldybėje lankėsi Izraelio ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas ir Ukmergės žydų bendruomenės pirmininkas Artūras Taicas.
Susitikimo metu savivaldybėms vadovams buvo pristatytas Ukmergės rajono žydų bendruomenės iniciatyva ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 14 d.
Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas susitiko su naujos savo veiklą šalyje pradėjusios tarptautinės mobilios televizijos „FMT TV“ (Faktai, Muzika, Televizija) įkūrėjais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes bei socialinės medijos ir televizijos ...
Mano Krastas