Ukmergė

2018 m. Spalio mėn. 23 d.
Ukmergės vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“ tapo vienu iš respublikinio konkurso „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“ nugalėtojų. Konkurso vertinimo komisija palankiai įvertino šios ugdymo įstaigos bendruomenės ...
2018 m. Spalio mėn. 23 d.
Ukmergės rajono savivaldybė nuo šiol yra Šilko kelio tarptautinės prekybos rūmų (Silk Road Chamber of International Commerce) narė ir dalyvaus šiai organizacijai priklausančių miestų aljanso veikloje.
Šią savaitę Kinijoje, Zhangjiajie ...
2018 m. Spalio mėn. 16 d.
Spalio 12-ąją Ukmergėje ypatingai paminėta Savivaldos diena. 2018-aisiais, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais, ta proga buvo sušauktas iškilmingas visų kadencijų Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis.
2018 m. Spalio mėn. 10 d.
Spalio 5-ąją, Tarptautinė mokytojų dienos proga, trys ukmergiškės pedagogės  apdovanotos už iniciatyvas, naujoves savo darbe, kūrybinę veiklą.
Geriausi pedagogai, minint šią šventę, renkami kasmet. Sprendimą dėl Ukmergės rajono geriausio ...
2018 m. Spalio mėn. 10 d.
Spalio 1–5 dienomis Ukmergėje vieši WIESCO (Wisconsin International Educational Scientific Cultural Organization – Viskonsino tarptautinės švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos)
vadovas Robert M. Pine iš JAV.
 
WIESCO  ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 27 d.
Praėjusį penktadienį, rugsėjo 21 d., vyko Ukmergės rajono savivaldybės kartu su Valstybine lietuvių kalbos komisija ir Valstybine kalbos inspekcija organizuotas renginys, į kurį buvo pakviesti šalies savivaldybių kalbos tvarkytojai – specialistai, kurie savivaldybėse ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 24 d.
Daugelis žmonių klausia, kokius maisto produktus valgyti, kad gerėtų regėjimas? Taip pat kyla klausimų ar yra kokių nors vertingų maisto papildų, gerinančių regėjimą. Rugsėjo 29 d. Lietuvos sveikuolių sąjungos rengiamoje sveiko maisto šventėje „Sapiegų ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 21 d.
Rugsėjo 18 dieną Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, administracijos atstovai ir Krizių valdymo grupė aptarė savižudybių prevencijos Ukmergės mieste ir rajone klausimus.  
Šių metų sausį rajono savivaldybės tarybos patvirtinta ir kovo mėnesį startavusi ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 4 d.
Mokslo ir žinių dienos – Rugsėjo 1-osios - proga kiekvienai Ukmergės rajono mokymo ir ugdymo įstaigai bus įteikta po dovaną – lentelę su įsimintinomis Ukmergės krašto datomis. 50x50 cm dydžio plastikines lenteles mokykloms bus siūloma pakabinti istorijos kabinetuose, ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 4 d.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis ,,Vaikystė“ naujus mokslo metus pasitinka ne tik su nauju pavadinimu,  įstaigos vidaus struktūros pokyčiais, bet ir įkurtuvių nuotaikomis. 
 
Šių metų kovo mėnesį priimtu Ukmergės rajono ...
Mano Krastas