Rietavas

2018 m. Spalio mėn. 31 d.
Rietave lankėsi Europos Parlamento narys Bronis Ropė, pakvietęs į susitikimą ūkininkus, žemės ūkio specialistus ir kitus, kuriems įdomu, kaip Briuselyje sprendžiamos mūsų kasdienybės problemos. Tiesa, žmonių susirinko nedaug, tačiau atėjusieji turbūt nesigailėjo ...
2018 m. Spalio mėn. 21 d.
Gerbiamas mere, Rietavas ką tik atšventė 765-ąjį gimtadienį. Minint tokią sukaktį, kokios mintys Jums, jau 18 metų Rietavo savivaldybei vadovaujančiam žmogui, kyla?
Pirmiausia noriu pabrėžti, kad Rietavas yra senas, bet kartu ir jaunas Lietuvos ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 17 d.
Šiemet visą vasarą mažosiose Lietuvos kultūros sostinėse teikiami Šimtmečio ąžuolų apdovanojimai neaplenkė ir Tverų, čia buvo apdovanotos Telšių apskrities aktyviausios bendruomenės ir jų žmonės.
„Ūkininkas, įkūręs ekologišką ...
2018 m. Liepos mėn. 10 d.
Penkiolika dar dažais tebekvepiančių butų sulaukė savo šeimininkų. Ir jie neatsirado iš niekur – Rietavo savivaldybei gavus nuosavybės teise pastatą, kuris anksčiau priklausė tuometinei Žemaitijos kolegijai,  buvo nuspręsta renovuoti antrą ir ...
2018 m. Liepos mėn. 10 d.
Liepos 8-osios šv. Mišios Rietavo Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje buvo ypatingos – jas pradėjo Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras. Tai buvo ir  šventės „Diena su Lietuvos kariuomene“ pradžia.
2018 m. Birželio mėn. 10 d.
Rietavo savivaldybėje lankėsi Švedijos Karlshamno savivaldybės meras Per-Ola Mattsson, administracijos direktorius Daniel Wappling, savivaldybės ryšių su įmonėmis specialistė Theresia Bergdahl ir Technologijų ir mokslo parko projekto vadovė Marie Bjorck. ...
2018 m. Birželio mėn. 6 d.
Birželio 1-oji Rietavo savivaldybės vaikams – visuomet didelė šventė. Vienais metais jie patenka į pasakų, kitais – į spalvų ar žaidimų miestą... Šiemet visą dieną (mat šventė prasidėjo tik pavakary) jų laukė  Superlendas.
Kai ...
2018 m. Gegužės mėn. 14 d.
Rietavo savivaldybės mero Antano Černeckio iniciatyva organizuoti Verslo pusryčiai šįkart vyko turizmo ir verslo informacijos centre. Bet ir čia vos sutilpo norintieji dalyvauti ir pabendrauti su ūkio ministru Virginijum Sinkevičium.
Išgėrę kavos ar arbatos, ...
2018 m. Gegužės mėn. 12 d.
Stasė Batavičienė, gimusi kartu su Nepriklausoma Lietuva, gegužės 7-ąją atšventė gražų šimtmečio jubiliejų.
Dar pernai garbaus amžiaus sulaukusiai moteriai Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis įteikė Lietuvos trispalvę. Šiemet ...
2018 m. Balandžio mėn. 23 d.
Rietavo savivaldybėje lankėsi Šteinfurto (Vokietija) apskrities, bendradarbiaujančios su Telšių apskritimi, delegacija, vadovaujama apskrities administracijos direktoriaus Martino  Sommer.
Savivaldybės meras Antanas Černeckis supažindino su ...
Mano Krastas