Neringa

2017 m. Rugsėjo mėn. 22 d.
Neringos savivaldybės tarybos komitetai išreiškė pritarimą siūlymui atleisti nuo vietinės rinkliavos už leidimą įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į Neringą tarptautinio Nidos Asics pusės maratono bėgimo dalyvius ir jų palaikymo komandas.
2017 m. Rugsėjo mėn. 20 d.
Neringos savivaldybė kviečia siūlyti kandidatus 9-ąjai Martyno Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premijai gauti.
 
Premija skiriama už Kuršių nerijai reikšmingą, aktyvią ir kūrybingą veiklą, puoselėjančią etninę kultūrą ir kultūros ...
2017 m. Rugsėjo mėn. 15 d.
Europos paveldo dienoms skirti renginiai ir iniciatyvos rugsėjo 15-17 dienomis kvies pažinti išskirtinę visuotinę vertę turintį Kuršių nerijos ir Neringos kurorto kraštovaizdį.
Šių metų Europos paveldo dienų tema „Kultūrinis ...
2017 m. Rugsėjo mėn. 12 d.
Europos paveldo dienoms skirti renginiai ir iniciatyvos rugsėjo 15-17 dienomis kvies pažinti išskirtinę visuotinę vertę turintį Kuršių nerijos ir Neringos kurorto kraštovaizdį.
Šių metų Europos paveldo dienų tema „Kultūrinis ...
2017 m. Rugsėjo mėn. 7 d.

„Žodis „Nida“ - menininkams kaip medus“, - teigia dvidešimt trečiojo tapybos plenero „Nidos ekspresija“ vadovas, tapytojas Saulius Kruopis.

Šis tapybos pleneras arba dar kitaip laboratorija tęsia ekspresionistines ...

2017 m. Rugsėjo mėn. 1 d.
Rugsėjis Neringoje džiugins ne tik puikiais paplūdimiais, į Kuršių marias svajingai žvelgiančiomis senosiomis sodybomis, nuostabiais saulėlydžiais ir saulėtekiais, bet ir kultūrinių bei sportinių renginių gausa, kurie kvies pažinti šio krašto legendas, ...
2017 m. Rugpjūčio mėn. 31 d.

Preilos gelbėjimo stoties pokyčiai – tarp konkurso „Geriausias 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinys“ nominantų.

Šią vasarą atnaujinta Preilos gelbėjimo stotis su vieša erdve tapo kurorto lankytojų ...

2017 m. Rugpjūčio mėn. 30 d.
XIV Lietuvos kurortų asociacijos suvažiavime asociacijos prezidentu išrinktas Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, viceprezidentu – Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis. Apie kurortų problemas ir asociacijos siūlymus kalbamės su Dariumis Jasaičiu.
2017 m. Rugpjūčio mėn. 30 d.
UNESCO saugomas unikalus Kuršių nerijos kraštas jau greitai ne tik turės didesnį bei patikimesnį energijos tiekimą, bet ir dar vertingesnį kraštovaizdį – regione nebeliks oro linijų.
Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos ...
2017 m. Rugpjūčio mėn. 16 d.
Rugpjūčio 14-ąją Mėlynąja vėliava įvertintame Nidos centriniame paplūdimyje vyko Lietuvos pajūrio gelbėtojų varžybos. Septintąjį kartą vykusiose varžybose varžėsi Neringos, Palangos ir Klaipėdos gelbėtojų komandos.
Kaip pastebėjo „Klaipėdospaplūdimiai“vadovas ...
Mano Krastas