Neringa

2017 m. Lapkričio mėn. 21 d.
Neringos 56-ojo gimtadienio renginiai lemtingi taps neringiškiui Karoliui Košiui, kuris savaitgalį pradės pusmetį truksiančią kelionę motociklu į Pietų Afrikos Respubliką. 
Artėjantys metai Lietuvai ypatingi – 2018-ųjų metų vasario 16-ąją ...
2017 m. Lapkričio mėn. 13 d.

Kultūros paveldo departamentas (KPD) apgailestauja, kad Aplinkos ministerija bando grubiai manipuliuoti visuomenės nuomone dėl Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) tvarkymo plano korektūros ir atskiri pareigūnai verčiami pažeisti įstatymą, dėl ko nukentės ...

2017 m. Lapkričio mėn. 10 d.
Savo miesto gimtadienį pradeda švęsti Neringos bendruomenė – 56-ąjai įkūrimo sukakčiai skirti renginiai prasideda nuo šios savaitės, o didysis šventinis savaitgalis numatomas lapkričio 17-19 dienomis.
 
Retas šalies ...
2017 m. Lapkričio mėn. 3 d.

Praėjusią vasarą ant Urbo kalno greta Nidos švyturio sukonstruotas apžvalgos bokštas sulaukė savo sumanytojų ir kūrėjų dėmesio – Neringos savivaldybėje apsilankė prancūzų architektai, vadovavę šio projekto įgyvendinimui.

Medinis ...

2017 m. Spalio mėn. 28 d.

Sulaukę nuoširdaus Kuršių nerijos bendruomenės palaikymo, Neringos muziejai jau antrą kartą organizuoja gyvosios istorijos parodą „Muziejų kuriame kartu“, kurios kūrėjais kviečia tapti visus, kurių širdys priklauso Kuršių ...

2017 m. Spalio mėn. 21 d.

Visuomenė kviečiama diskutuoti apie sprendinius, siūlančius Urbo kalno ir gretimos aplinkos sutvarkymo koncepciją.  

Urbo kalnas ir jo artima aplinka yra išskirtinė Kuršių nerijos teritorija, kurios vertę kuria – geomorfologinis gamtos ...

2017 m. Spalio mėn. 2 d.

Kas atsitinka, kai į Nidos meno koloniją savaitei laiko suburiami talentingiausi būsimi grafinio dizaino ekspertai iš Italijos, Lenkijos ir Lietuvos? Atsakymas paprastas – būtent po tokio susibūrimo Lietuvos verslininkai gali džiaugtis ir įgyvendinti unikalias ...

2017 m. Rugsėjo mėn. 28 d.
Šiandien, rugsėjo 28-ąją, Neringos savivaldybės taryba priėmė sprendimą nuo vietinės rinkliavos už leidimą įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į Neringą atleisti asmenis, vykstančius į tarptautinį Nidos Asics pusės maratono bėgimą.
 
2017 m. Rugsėjo mėn. 27 d.
Ketvirtadienį, rugsėjo 28-ąją, rašytojo Thomo Manno memorialiniam muziejui bus perduota vertinga retų knygų kolekcija, kurią daugiausia sudaro T. Manno kūrybinis palikimas bei literatūra apie patį Nobelio premijos laureatą.    
 
Šios ...
2017 m. Rugsėjo mėn. 22 d.
Neringos savivaldybės tarybos komitetai išreiškė pritarimą siūlymui atleisti nuo vietinės rinkliavos už leidimą įvažiuoti mechaninėmis transporto priemonėmis į Neringą tarptautinio Nidos Asics pusės maratono bėgimo dalyvius ir jų palaikymo komandas.
Mano Krastas