Klaipėdos r.

2018 m. Rugsėjo mėn. 20 d.
Klaipėdos rajono savivaldybei gavus finansavimą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, jau ruošiami dokumentai viešiesiems pirkimams – artimiausiu metu planuojama nupirkti rangos darbus ir 2019 m. pavasarį jau pradėti koplyčios-mauzoliejaus ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 19 d.
Rugsėjo 21-ąją minėsime „Dieną be automobilio“, todėl kviečiame Klaipėdos rajono gyventojus į darbus, ugdymo įstaigas, į svečius bei prekybos centrus vykti pėsčiomis arba dviračiu! O tam, kad dviračiai būtų saugūs, siekiant užkardyti jų vagystes, rugsėjo ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 6 d.
Rugsėjo 5 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai bei apie 30 Sendvario seniūnijos verslininkų bei norinčių pradėti verslą susitiko „Savivaldos ir verslo popietėje“.
Susitikimo pradžioje susirinkusiuosius ...
2018 m. Rugsėjo mėn. 3 d.
Rugsėjo 1-ąją dieną gargždiškiai ir miesto svečiai rinkosi į Jaunimo vasaros estradą, kur vyko jaunimo piknikas „Vienu ritmu“. Gausus būrys renginio dalyvių taip minėjo Mokslo ir žinių šventę.
Renginys prasidėjo organizacijų muge, kurioje ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 30 d.
Apie tai, su kokiomis nuotaikomis ir naujovėmis įžengiame į naujuosius mokslo metus, kalbamės su Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukiene.
Kiek šiais mokslo metais pagal bendrojo ugdymo programas rajone mokysis mokinių? Kiek ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 17 d.
Dar pavasarį Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė konkursą-apžiūrą „Gražiausios 100-mečio sodybos“, kurią inicijavo vicemerė Rūta Cirtautaitė. Konkurse-apžiūroje galėjo dalyvauti Savivaldybės vienkiemių, kaimų, miestelių, miestų sodybų savininkai, ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 17 d.
Šią savaitę su Klaipėdos rajono savivaldybės meru Vaclovu Dačkausku kalbamės apie tai, kokiais būdais Savivaldybė konsultuojasi su gyventojais, kaip gyventojai skatinami įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus.
Kokiais būdais Savivaldybė konsultuojasi ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 11 d.
Apie greičio ribojimo kalnelių ir pėsčiųjų perėjų įrengimo tendencijas ir problemas kalbamės su Administracijos direktoriaus pavaduotoju Česlovu Banevičiumi.
Kokiuose keliuose ir gatvėse Savivaldybė gali įrengti pėsčiųjų perėjas ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 11 d.
Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko darbo grupės pasitarimas dėl Klaipėdos rajono kultūros raidos analizės ir kultūros strategijos rengimo. Posėdžiui pirmininkavo Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius.
Posėdžio ...
2018 m. Rugpjūčio mėn. 4 d.
Penktadienį Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė apsilankė pas Lapių pagrindinės mokyklos ...
Mano Krastas