Klaipėdos r.

2017 m. Lapkričio mėn. 15 d.
Lapkričio 10 dieną vykusio antrojo Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forumo metu vyko loterija, kurios laimėtoja tapo UAB „Inchcape Motors“. Loterijos pagrindinis prizas – kvietimas visam įmonės kolektyvui į vieną pasirinktą kino seansą Gargždų kino teatre ...
2017 m. Lapkričio mėn. 13 d.
Lapkričio 10 dieną Gargždų „Minijos“ kino teatre vyko antrasis Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forumas tema „Iniciatyva, inovacijos, investicijos“. Forumas buvo skirtas aptarti besikuriančio ar jau veikiančio verslo finansavimo galimybėms, skatinti ...
2017 m. Lapkričio mėn. 10 d.
Šiemet Klaipėdos rajono savivaldybė kultūros veiklos ir tarptautiniams projektams skyrė 18 tūkst. eurų. Apie tai, kam tos lėšos buvo skirtos ir kaip jos buvo panaudotos, kalbamės su Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Rūta CIRTAUTAITE.
2017 m. Lapkričio mėn. 9 d.
Lapkričio 6 dieną Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko konferencija „Vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimą, ugdymas, ankstyvoji intervencija ir įtrauktis“. Į konferenciją susirinko beveik 200 dalyvių, tarp kurių buvo ne tik Klaipėdos ...
2017 m. Lapkričio mėn. 7 d.
Lapkričio 3 dieną iškilmingai atidaryta iki gruodžio 4 dienos Gargždų kultūros centre veiksianti Gargždų socialinio paslaugų centro lankytojų paroda „Gamtos užburti“.
Parodos eksponatai, sukurti pačių socialinių paslaugų lankytojų rankomis, ...
2017 m. Lapkričio mėn. 7 d.
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos bei seniūnijų darbuotojai, atsakingi už želdynų priežiūrą, dalyvavo dviejų dienų mokymuose „Miesto želdynų genėjimas“.
Mokymus vedė VšĮ „Lietuvos arboristikos centro“ vadovas ...
2017 m. Lapkričio mėn. 7 d.
Lapkričio 2 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Turizmo tarybos pirmininkė Rūta Cirtautaitė Čepų sodybos savininkui Jonui Čepui įteikė Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos padėką už svarų indėlį plėtojant Lietuvos kaimo turizmą.
„Jonas ...
2017 m. Lapkričio mėn. 7 d.
Klaipėdos rajono savivaldybėje buvo pristatytas koplyčios-mauzoliejaus Stragnų II kaime projektas, kurį parengė UAB „Synergy Solutions“.
Projekto pristatyme dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerės Rūta Cirtautaitė ...
2017 m. Lapkričio mėn. 3 d.
Dar 2016 metų rugsėjį prasidėję Laukžemio (Eketės) tvenkinio rekonstravimo darbai kėlė susirūpinimą žvejams: ar darbai bus atlikti laiku, ar tvenkinys bus įžuvintas? Šiandien galima džiaugtis: tvenkinyje plaukioja jau daugiau nei 5 tūkstančiai įvairių žuvų.
2017 m. Lapkričio mėn. 1 d.
Paskutinė diena prieš mokinių rudens atostogas Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje prasidėjo dar saulei nepabudus, dulksnojant jau pabodusiam lietui  ir dangui nepametus tamsos rūbo. 5-12 klasių mokiniai, lydimi tėvelių ir artimųjų, mieguistai apsiblausę, ...
Mano Krastas